Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 28.02.2014 11:01:44 

RMODELY

Dioráma
Der Unerwartete angriff (Nečekaný útok) - 1/72 vše Hasegawa
Dioráma představuje, jak Němci nečekají útok od Američanů, ale Američané jsou zaskočení tím, že Němci mají připravený tank Tiger I.
Modely jsou od Hasegawy, stromky a posyp ze železničního modelářství, podstavec je z polystyrenu a okolo něj je balza.


STADTRUNDFAHRT ( Projížďka po městě ) - 1/72 Hasegawa
Dioráma představuje Německé menší městečko, na které zaútočili Američané. Den po útoku se jede na místo podívat Tiger I.
Model jsem vylepšil pomocí skvělých plechů od Eduarda, podstavec je z polyuretanu a zakoupil jsem si ho na soutěži Prosek model, dvě figurky jsou od Preiseru, dům je stavěn ručně z malých cihel, lampička opravdu svítí.
Das ist doch kalt ( To je ale zima ) - 1/72 Hasegawa
Dioráma ve sněhu je moje první a také první zimní kamufláž na technice. Znázorňuje strašné zimy za války.Podzim 1943 - 1/72 Hasegawa, Italeri, Preiser, CMK a další výrobci
V diorámu jsem tentokrát použil hodně výrobců. Modely jsou od Hasegawy, dům od Italeri, vojáci od Preiseru, bedny od CMK, skříně od TP Model, plot a listí od Fiba Model a plakáty od Minimali productions. Modely jsem stavěl pouze z krabičky. Dům od Italeri, který je opravdu pěkně propracován jsem stavěl z krabičky, ale horní patro jsem celé předělával.Karbaníci - 1/72 Hasegawa, Preiser, Extra Tech
Model Tiger I je od firmy Hasegawa. Model jsem trochu vylepšil pomocí plechů, drátků a jiného materiálu. Figurky jsou od skvělé firmy Preiser bez úprav.
Kaplička je od firmy Extra Tech, kterou mi věnoval modelář Jirka. Tímto mu tedy děkuji za pěkný doplněk do dioráma.

 
 
 
 

TOPlist