Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 28.02.2014 11:01:44 

RMODELY

Figurky
Zcela nahoře je vždy fugurka, kterou jsem postavil naposledy.

Název - Německý voják

Měřítko - 1/35

Způsob barvení - barveno štětcem

Figurku jsem zakoupil na soutěži Modelmania. Podstavec je ze dřeva, které jsem namořil a nalakoval. Vytisknul jsem název a okolo ho opálil zapalovačem. Podstavec na kterém je figurka jsem odlil ze sádry a vyznačil na něm dlažbu, tráva mezi dlažbou je statická, plakát je vytisknutý, krabice jsou vytisknuté a slepené, ukazatel je ze špejle a z balzy a dým z cigarety je z vaty. Tuto figurku jsem stavěl pro dědu.

FOTO BUDE DOPLNĚNO


Název - Utíkej!!

Měřítko a výrobce - 1/72 Hasegawa

Způsob barvení - barveno štětcem

Obě figurky jsou ze sady amerických vojáků od Hasegawy. Dřevěný podstavec je ze dřeva a na něm je balza. Podstavec na kterém jsou figurky jsem odlil ze sádry a vyznačil na něm dlažbu, suť a obě malé zdi jsou ze sádry na kterých jsem naznačil cihly a název jsem vytisknul a okolo ho opálil zapalovačem. Tyto figurky jsem stavěl pro bráchu.

FOTO BUDE DOPLNĚNO


Název - Americký pěšák

Měřítko a výrobce - 1/72 Hasegawa

Způsob barvení - barveno štětcem

Figurka je ze sady amerických vojáků od Hasegawy. Dřevěný podstavec je ze dřeva a na něm je balza. Podstavec na kterém je figurka jsem odlil ze sádry, tráva je statická, zákop je z písku, ostnatý drát je z měděnného drátku a název jsem vytisknul a okolo ho opálil zapalovačem.
Název - Německý pěšák

Měřítko a výrobce - 1/72 Preiser

Způsob barvení - barveno štětcem

Dřevěný podstavec je ze dřeva a na něm je balza. Podstavec na kterém je figurka jsem odlil ze sádry, cesta je z písku, tráva je statická, stromek je ze železničního modelářství, rozcestník je od Hasegawy a název jsem vytisknul a okolo ho opálil zapalovačem.
Název - Der Fuhrer

Měřítko - 1/35

Způsob barvení - barveno štětcem

Dřevěný podstavec jsem si koupil na soutěži Modelmania, stejně tak i figurku a psa. Podstavec na kterém je figurka jsem odlil ze sádry a vyznačil na něm dlažbu, noviny a plakát je vytisknutý, tráva mezi dlažbou je statická.

FOTO BUDE DOPLNĚNO

TOPlist